Výroční členská schůze chovatelů holubů

Typ: ostatní
Výroční členská schůze chovatelů holubů 1 Dne 7. 2. 2020 proběhla výroční členská schůze, která zhodnotila veškerou činnost a výsledky za rok 2019.

Místní spolek chovatelů poštovních holubů má čtrnácti člennou základnu. Schůze proběhla za účasti 11 členů, 3 byli omluveni z důvodu nemoci. Výroční členské schůze se zúčastnil i starosta obce pan František Moravec. Schůze se řídila dle schváleného programu. Zprávy přednesli pan Krejza o hospodaření spolku a pan Rotta o závodní činnosti za rok 2019.

V roce 2019 proběhlo celkem 17 závodů, z toho jsme 7 závodů vyhráli. Jsme tedy jedna z nejsilnějších organizací. Věříme, že i nadále budeme šířit dobré jméno obce Starých Křečan a budeme nás dobře reprezentovat. Letošní rok bude však velmi náročný, jelikož se rozpadlo Oblastní sdružení Sever Liberec. Po delším jednání jsme se jako organizace domluvili na tom, že se přesuneme pod Oblastní sdružení Louny a nově budeme s holuby létat na východ.

Na konci jednání proběhlo ještě předání cen jednotlivým členům. Mezi pěti nejúspěšnějšími chovateli starých holubů se umístili: Rudolf Hahnel, Pavel Pejčoch, Miroslav Krejza a Petr Chroustovský a chovateli holoubat: Rudolf Hahnel, Tomáš Melichar, David Melichar, Pavel Pejčoch a Radek Farský.

Miroslav Krejza

Vytvořeno: 15. 7. 2020